+38(044)333 7156; +38(093)463 5757; +38(097)479 5757; +38(066)519 5757;

Де знайти хорошого ріелтора ?

От в Блог с 0 Comments

Де знайти хорошого ріелтора?

 Сучасні умови життя примушують людину знаходитися в режимі постійного руху. Робота, транспорт та щоденні турботи виснажують, тож кожен прагне втекти від своїх проблем у власну комфортну оселю.

Кожен день в країні тисячі об’єктів нерухомості купуються, продаються і здаються в оренду. Більшість покупців, продавців та орендарів діють через посередників. Самостійні операції з нерухомістю — це клопітно, ризиковано і часто безрезультатно.

З цієї причини люди користуються ріелторськими послугами. Професіонали по операціях з нерухомістю допомагають реалізувати житло швидко, без обману і на вигідних для наймача умовах.

Ріелтор — фахівець, який допомагає купити, продати або здати в оренду квартиру, будинок або комерційний об’єкт. Іноді ріелторів називають агентами з нерухомості.

Посередник не просто підбирає замовнику найбільш вигідні варіанти, а й супроводжує угоду з нерухомістю до стадії її завершення. Таким чином, це не просто щасливий продавець житла, але і фахівець в юридичних та фінансових питаннях.

Іноді під словом «ріелтор» розуміється не конкретна людина, а цілеіріелторські агентства — організація, що виконує функції посередника або консультанта по операціях з нерухомістю. За свої послуги ріелтори отримують посередницький відсоток або фіксовану оплату.

Професійні обов’язки посередників досить широкі:

 • підбір варіантів нерухомості для покупця відповідно до його запитів і побажань;
 • аналіз і перевірка документів обраного об’єкта;
 • ведення переговорів з продавцем з метою добитися вигідніших умов;
 • дотримання юридичної чистоти угоди;
 • передача передоплати;
 • документальне оформлення угоди купівлі / продажу;
 • організація взаєморозрахунків;
 • передача житла новому власнику;
 • реклама та грамотна презентація об’єкта під час продажу житла;
 • пошук покупців і демонстрація їм реалізованої квартири.

Поради:

 1. Відмовтеся від співпраці з ріелторами-одинаками

Непрофесійних працівників на ринку житла більш ніж достатньо. Однак в агентствах, які дбають про власну репутацію, не винаймають ріелторів, які працюють за принципом «може пронесе». Таких співробітників звільняють, після чого вони йдуть «у вільне плавання».Послужний список такого фахівця може виявитися підробленим, а репутація — фікцією.

Не даремно кажуть: один в полі – не воїн.В агентствах ж кожного співробітника обов’язково перевіряють на профпридатність. А списки закритих угод тут, як правило, справжні.

 1. Вибирайте надійну компанію, яка добре себе зарекомендувала на ринку

Очевидно, що досвідчена компанія краще фірми, що відкрилася місяць тому. Але велике агентство — не обов’язково хороше. А нав’язлива реклама фірми на кожному кроці — ще не показник якості послуг: часто великі організації залучають новачків, у яких нульовий досвід у операціях з нерухомістю. З цього випливає, що «молоді» агентства більш зацікавлені у розвитку своєї справи. Тому новостворений колектив застосовує різні інноваційні підходи при наданні послуг.

 1. Уважно вивчайте відгуки клієнтів

Як перевірити професіоналізм ріелтора? В першу чергу, варто вивчити відгуки про співробітника на сайті компанії і на спеціальних форумах.

Врахуйте, що негативні відгуки люди пишуть охочіше, ніж похвальні. Так що якщо вам зустрінеться один незадоволений клієнт на десять цілком задоволених, це скоріше, позитивний результат, ніж негативний.

 1. Аналізуйте професіоналізм ріелтора при зустрічі

Особиста зустріч скаже вам більше, ніж всі разом узяті відгуки. Уже за кількома пропозиціями буває зрозуміло, хто практикує чесні і ділові відносини, а хто роздає обіцянки, які не підкріплені реальними фактами.

До речі, вік співробітника — ще не свідчення його професіоналізму. У ріелтори беруть людей до 50 років: може виявитися і так, що працівник, який набагато старший за вас, лише стажист, що  не закрив жодної угоди.

 1. Прислухайтеся до думки друзів і знайомих

Вірний та ефективний варіант. Друзі не стануть вводити вас в оману і розхвалювати агента, роботою якого вони були незадоволені.

В ідеалі гарного ріелтора, як сімейного лікаря, потрібно шукати саме за рекомендаціями людей, яких ви знаєте особисто.

 

LoadingВ корзину
Поделись этим
Об авторе

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Обратный звонок

 

×
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины