+38(044)333 7156; +38(093)463 5757; +38(097)479 5757; +38(066)519 5757;

Недороге житло в місті Ірпінь !

От в Блог с 0 Comments

Недороге житло в місті Ірпінь!

Якщо Ви бажаєте придбати якісне житло в чистому та екологічному місті, тоді Вам до нас. Наш ринок нерухомості в Ірпені пропонує різні варіанти і по доступній ціні. Забудовники в кожному квадратному метрі своїх комплексах врахували і якість, і доступність в ціні.

Купуючи новобудову Ви можете заощадити немаленьку  суму коштів, так як на етапи будування квадратний метр коштує від 9000 грн. Такий варіант придбання житла можна розглядати, якщо у Вас є час і Ви не поспішаєте заїхати у квартиру. Для вибору квартири хочу схилити вашу увагу на одних із надійних забудовників міста Ірпеня :

ЖК «Lemongrass» — http://nid.com.ua/listings/irpen-ulica-turgenevskaya-50-2/ даний комплекс знаходиться в самому серці Ірпеня, центральний мікрорайон, в оточенні лісової зони. За крок від будинку школа, дитячий садок. Вдале розташування новобудови дозволить зі зручністю доїхати до Києва

        Якщо Ви та ваша родинна користується  міськоюелектричкою, то ідеальний варіант є ЖК «Озерний» — http://nid.com.ua/listings/irpen-ulica-grazhdanskaya-4/ Будиночок з п’яти поверхів в приватному секторі підійде на 100% , як для великої родини так і для малої, тому що є квартири від 36м.кв до 87м.кв.

 

Одним із найкращих комплексів закритого типу в Ірпіні вважають ЖК»Фортуна»- http://nid.com.ua/listings/irpen-ulica-grigoriya-skovorody-27/ Будинки розташовані в новому районі Ірпеня, поруч ліс, парк, університет податкової служби, діючі дитячі табори, магазини.  На території комплексу буде збудовано футбольне та баскетбольне поля, дитячий та спортивний майданчики .

     Але якщо у Вас обмаль часу і треба вже готове житло, по мінімальній ціні , то хорошим варіантом може виступати Smart квартири.

На сьогоднішній день особливу увагу на ринку нерухомості зайняли Smart квартири. У перекладі з англійської мови «smart» означає «інтелектуальний». Ідея цих квартир з’явилася на Заході, спочатку в США. Смарт-житло це зовсім не квартири студії, чи не однокімнатні квартири, і не квартири з маленькими площами. Смарт-квартири є окремий тип житла, так як в них раціональніше використовується простір і задіяний кожен квадратний метр корисної площі (функціональність планувань на 40 відсотків вище, ніж у простих квартирах).

Квартири знаходяться в будинках, що мають розширену інфраструктуру (крім магазинів і дитячих майданчиків також є майданчики, де можна займатися спортом, є паркування, спеціальні зони для прогулянок, велосипедні та колясочні кімнати). Підземні парковки дають можливість мешканцям обмежитися від зайвого шуму. Абсолютна свобода в квартирі обумовлюється несучими конструкціями, які є лише в основному каркасі будинку, а це означає, що ви можете змінювати планування квартири, як вам зручно.

Мобільний і естетично привабливий простір обумовлено тим, що до таких квартир часто докладають інструкції з різними варіантами установки меблів, щоб зберегти максимум вільного місця. Деякі приміщення мають панорамне скління, чого ви не зустрінете в інших об’єктах нерухомості з цього цінового діапазону( від 12 000 $ за 27.7м.кв).

Отже, при купівлі квартири треба виставити пріоритети, чи заощадити час, чи кошти.  Smart в житловій нерухомості — це оптимально продумана готова квартира — під Ваші вимоги, та гаманець, кожен метр використовується функціонально з метою забезпечити Вам максимальний комфорт. Новобудова — це велика кількість квадратних метрів за доступною ціною!

 

 

LoadingВ корзину
Поделись этим
Об авторе

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Обратный звонок

 

×
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины